Image URL Formatter (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Image URL
fr: URL de l'image

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Use absolute path
fr: Utiliser un chemin absolu
